Top

Hakkımızda


Etes Endüstriyel olarak daima sizlere iyi hizmet etmek, teknolojik yenilikleri paylaşmak, sizlerin sağlık ve konforunu en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu bağlamda Form Şirketler topluluğunun İzmir deki üretim tesislerinde üretimini tamamlamış olduğu Hava Temizleme cihazını sizler ile paylaşmak istedik. Son dönemde dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi ile birlikte insanoğlunun ihtiyacı olan temiz ve kaliteli havanın önemini tekrar hatırladık.

Sizler de takdir edersiniz ki iş hayatının yoğun temposu ile birlikte hepimiz kapalı mekânlara mahkûm edildik. Bu hacimler de her türlü konfor şartları sağlansa bile sağlık açısından kullanılan sistemlerin tam yeterli olmadığını da gördük. Bu nedenlerden dolayı bulunduğumuz kapalı ortamlardaki havayı sağlıklı hale getirmek için ekte kataloğunu sizler ile paylaştığımız NEFFES HAVA TEMİZLEYİCİ cihazını bilgilerinize sunuyoruz.

Eğer sizler de uygun görürseniz hem keşif hem cihaz tanıtımı için sizleri ziyaret etmek isteriz. Bu konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekler, bu vesile ile sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

Vizyonumuz


Hedefimiz taahhüt edilen her işte yüksek kalite sorumluluk anlayışıyla çalışan, ulusal ve uluslararası standartlarda en iyi hizmeti vereni rekabet ortamında kalıcı üstünlükler sağlayan, sağlıklı büyüyen, ulusal tecrübesiyle ve sağladığı güvenle marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Misyonumuz


Misyonumuz insan kaynağına, teknolojiye, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa üst düzeyde önem veren bir kurum olarak her geçen gün arttırdığı ulusal ve uluslararası tecrübesini ve birikimini yeni yetişenlere aktarmak, sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci arttırarak toplumun daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

Kalite Belgelerimiz

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın